Home / Fragmanlar

The Shack, Bakara filmi William P. Young’un 2007 en çok satanlar romanından ilham alınarak filmi çekilmiştir. Filmde bir baba ve kızının kamp kurdukları yerde küçük kızın kaybolması ve babanın kızını seslenmek için elinden gelen herşeyi yapması konu alınıyor. Film den dateylı data alamabilmek için sitemizde bulunan fragmanı izleye bilirisiniz.

Londra sokaklarında büyümüş Arthur (Charlie Hunnam), saplandığı yerden efsanevi kılıç Excalibur’u çıkarana değin kral soyundan olduğunu hiç bilmemiştir. Ancak meslek kılıcı çıkarmakta yok, dürüst kullanmayı bilmektedir. Fakat bu şekilde ailesini öldürerek tahta meydana çıkan acımasız Vortigern’i (Jude Law) yenmesi olası olabilecektir.

Gerda adındaki savaşçısı Karlar kreliçesi ve Kralını daha alçak ederk annesini aramaya yola çıkar. Yolda Ateş ve Buz kayalarıyla karşılaşır. İşte tamda o sırada bilmediği bir güç geçmişten gelerek kendisine yardım eder. KArlar kraliçesi serisinin 3. Filmi olan Ateş ve Buz 24 Şubat 2017 de vizyonda izleyicisiyle buluşacak. Fragman hakkında daha fazla data almak için sitemizden fragmanı izleyebilirsiniz.

Pisikoloji eğitimi gören genç kız, dersi pekiştirmek adına geceleri hastalıklı kişilere çare uygulamak ister. Hastalarından biri oğlunu öldürdüğü gazeteyle tedaviye başlar. Genç kızın hatalı yönlendirmesi ile hastası Cavit bey intihara kalkışır. Genç kız onu bulmak için yanına gider fakat geri dönemez. Yönetmenliğini Mert Dikmenin yaptığı filmde Salih Bademci , Murat Yatman , Pınar Bibin başrolleri paylaşıyor. 24 Şubat 2017 de vizyona girecek filmin fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.